DALAY OTO ÖZEL SERVİSTel: 0232 457 04 59
More Website Templates @ TemplateMonster.com - January 30, 2012!

Oto Hasarları

Hasar Anında İstenen Evraklar
Öncelikle Geçmiş Olsun
Kasko

Poliçe örneği -Trafik kazası tespit tutanağı(tasdikli örneği)zabit tutturulmadıysa sürücünün detaylı beyanı -Alkol raporu (tasdikli örneği) (polis tutanağı var ise) -Ruhsat fotokopisi (kazaya karışan tüm araçlar için) -Ehliyet fotokopisi (kazaya karışan tüm araçlar için) -Aracın hasarlı haliyle çekilmiş fotoğrafları (olay yerinde) -Kazaya 3. kişinin sebebiyet vermesi halinde bu kişinin trafik ve varsa ihtiyari mali mesuliyet poliçelerinden bir örnek ibrazı -Vergi kimlik numarası veya vergi levhası örneği-imza sirküleri örneği gerekmektedir (şirket araçlarında)

Trafik Sigortası Hasarları

-Poliçe örneği -Trafik kazası tespit tutanağı (tasdikli örneği) -Alkol raporu(tasdikli örneği) (polis tutanağı var ise) -Ruhsat fotokopisi (kazaya karışan tüm araçlar için) -Araçların hasarlı haliyle çekilmiş fotoğrafları (olay yerinde).

Hırsızlık Hasarları

Poliçe örneği -Karakol müracat ve görgü tespit tutanakları (tasdikli örneği) -Hasar tarihinden 30 gün sonra ilgili karakoldan alınacak bulunamadı yazısı -Envanter giriş ve çıkış belgesi (ticari emtiada) -Vergi levhası-imza sirküleri (ticari sigortalarda) -Hasarla ilgili fotoğraflar.

 

Kasko - Mini Onarım Hizmeti

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme, aracınızda dış ektenlerden dolayı oluşan; kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj vb. gibi alanlarda oluşan çeşitli vuruklar, taş darbeleri, dolu hasarları vb. gibi 1-5 cm çapındaki göçüklerin orjinalliğine zarar vermeden ve her hangibi bir boya işlemi uygulamadan yapılan düzeltme işlemidir.

Mini Onarım Nedir

Aracınızda kaporta ve boya gerektiren ufak çaptaki hasarların, sadece bu hasarlı bölgeye uygulanan lokal düzeltme ve boya işlemine denir. Bu sayede aracınızın orjinalliğine zarar verilmesi önlenmiş olur.

Araç Detaylı iç/dış temizlik ve Boya Koruma

Araçların iç ve dış aksamlarında genellikle yılda 1(bir) defa uygulanması tavsiye edilen "Detaylı İç / Dış Temizlik ve İç Koruma" işleminde, aracın iç ve dış aksamı çevre dostu özel kimyasallar ve ekipmanlarla detaylı olarak temizlenir, kir ve lekeler çıkartılır.Aracınız ilk günkü görünümüne geri döner. Vinil, deri, plastik, lastik ve alüminyum yüzeylere uygulanan özel koruyucu ve besleyici maddeler sayesinde bu yüzeyler güneşin zararlı "Mor Ötesi" ışınlarına karşı korunarak çatlayıp solmaları önlenir.Kumaş kaplı bölümler yüzeye püskürtülen özel bir koruyucu madde ile dış etkenlere karşı korunur. Oluşan koruma kalkanı, leke yapıcı unsurların kumaş dokusuna işlenmesine mani olur.

Far Temizliği

Kararmış, güneşten solmuş, kirlenmiş, oksitlenmiş farlar hem aracın görünümünü hem de geceleri aydınlatma gücünü etkilemektedir. Farlarınızı yenilemek yanlış ve pahalı bir çözüm yoludur. Bilinçsizce yapılan far temizleme işlemi aracınızın far plastiğinde çiziklere neden olmaktadır. Farlarınızın tekrar yeni gibi görünmesi için bize getirmeniz yeterlidir. Farlarınızın orijinalliğini kesinlikle bozmadan ve yıpratmadan ilk günkü gibi temiz ve parlak görünüme kavuşturuyoruz.

Cam Hasarı

Uzman ekibimiz size en uygun çözümü sunmak için çalışıyor. Bu şekilde mükemmel bir onarım kalitesini garantilemiş olacaksınız. Çatlak durumunda hızla uzmanlarımızdan destek alın. Onlar en kısa sürede camınızı değiştireceklerdir.