DALAY OTO ÖZEL SERVİSTel: 0232 457 04 59
More Website Templates @ TemplateMonster.com - January 30, 2012!

Aksesuar

Orjinal Aksesuar Yedek Parça

Aksesuar

DALAY ÖZEL SERVİS

Siz değerli müşterilerimizi servisimize bekliyoruz.

Aracınızın ihtiyaç duyacağı her türlü bakım ve onarım işlemleri son derece modern ekipmanlarla, her konuda teknik eğitim almış eğitimli çalışanlarımız tarafından Dalay Oto Özel Servis ’de yapılmaktadır. Müşterilerimize hizmette ''ÖNCE KALİTE'' ilkesinden yola çıkılarak çalışılan işletmemizde, eğitimli personelimiz ve yönetim gurubumuz, araçların bakım ve onarım işlerinde müşterilere en kısa sürede kaliteli servis hizmetini verebilmek için tam bir ekip çalışması yürütmektedir ve bu ekip çalışması ile sizlerin son derece memnun olmanız sağlanmaktadır.

Periyodik Bakım
Düzenli bakım, aracınız için temel gereksinimdir.

Yeni Aracınızı korumak için, her 10.000 kilometrede bir bakımını yaptırmalısınız. Düzenli bakımın aşağıdaki konularda büyük faydası olacaktır:
İyi yakıt ekonomisi
Uzun araç ömrü
Sürüş keyfi
Emniyet
Güvenilirlik
Aracınıza , iyi sürüş ekonomisi sağlayacak ve bakımı ucuza gelecek şekilde tasarlanmıştır. Eskiden ihtiyaç duyulan pek çok bakım, ya artık istenmemekte ya da daha uzun aralıklarla yaptırılmaktadır.Ayrıca aracınızın daha uzun ömürlü olması için her 6 ayda bir yağ değişimini ihmal etmeyiniz.

Dalay Oto Özel Servis

Aracınızın periyodik bakımından, kaporta, elektrik, mekanik, motor, boya , lastik gibi servis kavramının bütününü oluşturan bileşenleri aynı çatı altında sunmaktayız. Konusunda uzman servis personelimiz, teknisyen, formen ve yöneticilerimiz, kalitesi gerekliliklerini en kısa sürede ve Dalay oto güvencesi ile aracınızı teslim eder.

Servis Garantisi

Dalay Oto Servis te tüm
  • 1 Yapılan İşçiliklerde 1 yıl işçilik garntisi
  • 2 Takılan tüm yedek parçalarda 1 yıl garanti
  • 3 Kaporta Boya Onarımlarda 1 yıl işçilik garantisi

Yedek Parça

Orijinal yedek parçaları, aracınızın ömrünü uzatır.

Taklit yedek parçalar, görsel olarak orijinal parçalara benzese de, zararlı maddeler içerebilmekte ve aracınıza zarar verebilmektedir. Orijinal yedek parçaları, çok daha sağlam ve kaliteli olduğu için aracınızı arızadan uzak tutar ve onu uzun süre keyifle kullanmanıza yardımcı olur.